UF-MM-10G is multimode 10G SFP+ module with 2 LC connectors. Wave length is 850nm and it is suitable for distances up to 300m. Module is compatible with all UBNT products which contain SFP+ ports. Package contains 2 pieces.

Verzendkosten

€ 3,95 

Verwachte levertijd

5 dag(en)

Actueel aantal op voorraad

0

€ 47,95
per stuk

Vragen over dit product?

Stel je vraag via mail of Whatsapp

Stel een vraag over dit product

Velden met een * zijn nodig om het proces juist af te ronden

Jouw vraag is verzonden! Bedankt.

We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.


Productbeoordelingen

Sorteren op:

Beoordelen

Deze review wordt niet direct geplaatst omdat deze eerst  goedgekeurd moet worden door de beheerder. Wanneer deze review goedgekeurd is, verschijnt hij op deze pagina.

Geen reviews gevonden.

Accepteer cookies voor een volledige en juiste werking van onze website
De waardering van pcsupportassenwebshop.nl bij Webwinkel Keurmerk Klantbeoordelingen is 9.6/10 gebaseerd op 121 reviews. © 2009 - 2020 PC Support Assen